O HEATING-INSTGAZ

Technika Grzewcza i Sanitarna

Firma Heating-Instgaz sp. z o.o. jest hurtownią branży instalacyjno-sanitarnej, obecnie największą tego typu w Rzeszowie

 

Swoją ofertę, opartą na produktach renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, kierujemy głównie do instalatorów i inwestorów.

Prowadząc sprzedaż, udzielamy fachowego doradztwa technicznego z zakresu tradycyjnych oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Wypracowane standardy bazujące na kilkunastoletnim doświadczeniu w obsłudze klientów sprawiają, iż jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę, spełniając tym samym wymagania naszych klientów.

 

Działamy na terenie Polski południowo-wschodniej. Zapraszamy do naszych placówek handlowych mieszczących się w Rzeszowie, Dębicy, Krośnie, Mielcu, Stalowej Woli, Tarnowie i Tomaszowie Lubelskim.

 

Od 1999 roku jesteśmy udziałowcem grupy Instal Konsorcjum, pierwszym w Polsce konsorcjum zrzeszającym firmy branży instalacyjnej.

 

Ukształtowana i stabilna kondycja HEATING-INSTGAZ sp. z o.o. to gwarancja jakości dla naszych dotychczasowych i przyszłych klientów.

 

Zapraszamy.